Краще жити, ніж померти... Рак грудної залози. Ця форма раку є друга за частотою після раку легень трапляється у одної з 9–13 жінок віком від 13 до 90 років. Оскільки грудна залоза складається з однакових клітин, як у жінок, так і чоловіків, то рак буває і в осіб чоловічої статі (1,0 % загальної кількості хворих).
Чинники ризику: вік, генетична схильність, доброякісні передракові захворювання грудної залози, опромінення грудної клітки в анамнезі, ожиріння, цукровий діабет, нераціональна дієта та дефіцит вітаміну Д, зловживання алкоголем, куріння, нічний режим роботи, недостатня фізична активність, токсичні речовини; стероїдні гормони (в тому числі тривале застосування гормональних контрацептивів), відсутність грудного вигодовування, відсутність вагітностей і пологів у віці понад 30 років (у жінок ) та ін.
Рак молочної залози безболісний на початкових етапах і діагностувати його можна лише під час профілактичних оглядів. Одним із методів обстеження грудної залози є неінвазивне нетравматичне, без негативних наслідків ультразвукове обстеження. Якщо виявити хворобу на ранній стадії, існує велика ймовірність позбутися її. Запрошуємо!