м. Львів, вул. Героїв Крут, 6.  Тел: +38 (096) 099-03-09
Пн.-Пт. з 9:00 до 19:00; Суб. з 9:00 до 16:30; Нед. Вихідний день

Якщо Ви хворієте на цукровий діабет або гіпертонічну хворобу або ж Ви людина похилого чи старечого віку, обов’язково зверніться за консультацією до нефролога.

Коли необхідно звернутись на огляд до нефролога?

♦️сечокам’яна хвороба;
♦️гломерулонефрит;
♦️пієлонефрит;
♦️️амілоїдоз нирок;
♦️цистит (гогстрий і хронічний);
♦️ниркова недостатність.

Формування діабетичної і гіпертензивної нефропатій супроводжується виникненням первинного гломерулосклерозу, втратою нефронів, які функціонують, що призводить до хронічної ниркової недостатності, важких ускладнень і смерті. Саме цукровий діабет і артеріальна гіпертензія (понад 50,0 %) у дорослому віці є основними чинниками ризику хронічної хвороби нирок, поширеність якої у світі набуває загрозливих масштабів, досягши 7,0–16,0%, з тенденцією до щорічного приросту на 5,0–8,0%.

Вважають, що «нирки старіють разом із організмом», ниркова патологія безпосередньо пов’язана з віком. Одним із найважливіших чинників формування хронічної хвороби нирок у людей літнього віку є порушення уродинаміки, особливо у чоловіків, поява пієлонефриту, наростання атеросклеротичного ушкодження судин, артеріальна гіпертензія, виражена активація ренін-ангіотензин-альдостеронової системи.

Несприятливим наслідкам хронічної хвороби нирок діабетичної та недіабетичної природи можна запобігти або відтермінувати їх завдяки ранній діагностиці та лікуванню. Наростання хронічної хвороби нирок визначається на підставі показника швидкості клубочкової фільтрації та розміру альбумінурії, причому персистивна протеїнурія і підвищений кров’яний тиск є найважливішими ознаками ушкодження нирки.

«Калина». Центр сучасної медицини» має всі можливості для верифікації діагнозу хронічної хвороби нирок, а також володіє сучасними технологіями сповільнення перебігу хвороби та профілактики.

Ви неодмінно отримаєте кваліфіковану допомогу нефролога та суміжних спеціалістів!

Щоб записатися на огляд, просимо зателефонувати за номером:
☎️ +380 96 099 03 09

Акції

 • Розслаблення та позбавлення від болю у спині - лиш...

  Розслаблення та позбавлення від болю у спині - лише кілька з переваг, які може подарувати Вам масаж! 

 • Послуга «Профілактичний огляд» - 2 535, 00грн.

  • ЕКГ – 240,00 грн.;
  • ЕХО серця – 660,00 грн.;
  • УЗД внутрішніх органів - 695,00 грн.;
  • УЗД щитоподібної залози – 480,00 грн.
  • Консультація терапевта (професора) – 1500,00 грн.
 • Партнерський пакет «Профілактичний огляд» МЛ «Еску...

  Партнерський пакет «Профілактичний огляд» МЛ «Ескулаб»

  Послуга включає:

  • загальний аналіз крові;
  • загальний аналіз сечі;
  • біохімічний аналіз крові (глюкоза, амілаза, показники функцій печінки та нирок; СРП, РФ, АСЛО, серомукоїди; ліпідограма).

  Вартість разом – 3005,00 грн.
  Вартість пакету – 2 575,00 грн. (економія 430,0 грн.).

 • Спеціальна пропозиція для ЗСУ, ВПО, пенсіонерів та...

  Для службовців ЗСУ безкоштовно консультація ревматолога (професора), терапевта (професора), гастроентеролога (професора), кардіолога (професора), дерматолога, ендокринолога, невропатолога.

  Для членів сімей службовців ЗСУ, інвалідів І і ІІ групи, пенсіонерів діють знижки на:

Залишились питання?

Запишіться на прийом за телефоном або за допомогою форми зворотнього зв’язку

+38 (096) 099-03-09

Партнери

Відгуки пацієнтів

Дуже задоволена високим рівнем наданих послуг та ввічливістю працівників. 

2024-02-16
Кристина

У клініці привітний колектив і чудові лікарі.Особлива подяка Уляні Орестівні, адже я давно вже є її пацієнткою.Щиро дякую Вам усім за вашу працю .

2024-02-07
Марія

Була в лікаря Уляни Орестівні.  Радує що є лікарі які готові глибоко вникати в проблеми, і що є лікарі які готові сказати що ви не мій пацієнт, а не розкручувати на гроші. Лікар кваліфікаований, рекомендую.

2024-02-05
Наталя

Нещодавно була на прийомі у лікаря Михайлишин Мирослави,хочу висловити подяку.Лікар уважний,вічливий.Огляд був максимально комфортний.Дякую за професійність.

2024-02-01
Наталя

Дуже хороший фахівець своєї справи та дуже людяна при спілкуванні з пацієнтом. Дякую п.Мирославі!!!

2024-01-29
Марія Антонишин

Мирослава Володимирівна, прекрасний лікар! Задоволена на всі 100%

2024-01-29
Соломія

Приємна людина, чудовий професіонал, уважна, чуйна, терпляча- це все про лікаря - УЗД п.Мирославу Михайлишин! Щиро дякуємо за Вашу працю!

2024-01-29
Юлія Ільницька

Дякую за високий рівень професійності! Михайлишин М.В.
висококваліфікована, уважна, приємна у спілкуванні.
Дякую Вам!!!

2024-01-28
Олег

Чудова клініка, доброзичливий персонал, висококваліфіковані лікарі. Особлива вдячність п.Уляні та п.Аллі за консультації, лікування, а також за унікальний проєкт "Лекції для пацієнтів: питання, відповіді". Особлива родзинка спілкування - танець! Щиро дякую!!!

 

 

2024-01-27
Галина

Влітку в мене раптово почалися сильні м"язеві болі в усьому тілі. Вночі болі ставали нестерпними.Жодні знеболювальні та нестероїдні  засоби болю не знімали.Зверталася до лікарів різного профілю, робила аналізи,УЗД,  МРТ,але жодне лікування не давало ефекту. Це було не життя, а мука.І тут знайома порадила звернутися в клініку "Калина" до проф.Уляни Абрагамович. І ось завдяки вдумливому підходу і комплексному лікуванню проф. Уляни Абрагамович поступово мій стан покращувався, хоча діагноз, поставлений п. Уляною доволі невтішний:фіброміалгія. Я надзвичайно вдячна проф.Уляні Абрагамович за її професіоналізм і доброту, які допомогли мені відновити якість життя.Також хочу подякувати всьому персоналу клініки " Калина" за доброзичливе ставлення. Тому раджу всім, хто має проблеми зі здоров"ям, звертатись до фахівців клініки і, зокрема, до проф. Уляни Абрагамович.

2024-01-27
Марія Соловій

Із вдячністю пишу про роботу клініки «Калина». Прийшла з донькою, яка скаржилася на слабкість і погане самопочуття. Комплексно обстежили, встановили діагноз, скерували до вузького спеціаліста. Лікування було ефективним, донька на сьогодні добре почувається. Рекомендую «Калину»!

2024-01-20
Ірина

На найвищому рівні, все вчасно.Персонал ввічливий.Все швидко,якісно та в строки.

2024-01-19
Сергій

Доброго дня. Хочу поділитися приємними враженнями про прийом в Уляни Орестівної, швидко і якісно  провели діагностику та призначили комплекс масажів. Дуже задоволений і вдячний Вам за професіоналізм і відношення до пацієнтів.

2024-01-17
Назар

Був на консультації в Уляни Орестівни, швидко провели діагностику, встановили діагноз, виписали лікування. Задоволений якістю наданих послуг

2024-01-17
Ігор

Хочу виразити подяку Чудовому  лікарю  Абрамович Ульяні Орестівні за її уважність та професійне ставлення.Лікарь мае великий досвід ,чуйна та уважна людина.

2023-08-24
Людмила

Переступивши поріг клініки "Калина ", одразу пропадає страх, що ти йдеш до лікаря, будуть робити уколи, а ще, якщо щось погане знайдуть, а скільки грошей потрібно потратити. Бо тебе зустрічає із посмішкою адміністратор,  запропонує смачного і ароматного чаю. Ти вмощуєшся на зручне крісло, п'єш чай, насолоджуєшся приємними ароматами (не ліків), слухаєш улюблені мелодії. Тоді складається враження,  що ти прийшла  не в клініку, а на процедури СПА. Тіло розслабляється, уже не страшні ні уколи, ні діагнози, а також ціни за послуги (доречі, як на Львів,  недорого). Бо почуваєш себе під захистом професіоналів . Як виявилося, що цю затишну атмосферу, продуману  до дрібних деталей, організував саме Ярослав Богданович. Звісно, що із  командою професіоналів,  підтримкою рідних, клініка буде ще кращою! Відчувається, що в це місце вкладено душу.
Я радію, що саме сюди можу прийти, проконсультуватися з приводу мого здоров'я,  душевно порозмовляти, заспокоїтися, а ще вийти з клініки уже здоровішою (і це ще  без ліків). На сьогоднішній час це дуже важливо! Дуже  має значення,  коли почуваєш себе у безпеці!
Усім рекомендую клініку "Калина". Адже, це клініка європейсього зразка.
Дуже вдячна Уляна Абрагамович, а також усім лікарям, до яких я зверталася при обстеженні, за ваш професіоналізм, завдяки вам,  я і мої рідні в надійних руках, покращилося наше  здоров'я!
Бажаю всім міцного здоров'я,  щастя,  успіхів, розвитку та вдячних пацієнтів.  Ви - найкращі!

2023-04-27
Тетяна Пронів

Уляну Орестівну я знаю вже 10 років.
Завдячуючи їй, я живу і працюю.
Професіонал своєї справи.
Добра і чуйна людина

2023-04-27
Богдана Ядушинська

Уляна Орестівна - лікар від Бога.Більше 10 років я під її пильним наглядом.Завжди мудрі рішення у лікуванні у моїх складних ситуаціях, адже хворію СЧВ вже 35 років.Нехай Господь оберігає вас і надалі.

2023-04-10
Оксана Семчук

Уляна Орестівна краща лікарка , яка зустрілась на моєму шляху. Шана, повага і велика вдячність за фаховість і людяність.

2023-04-10
Татьяна Юрьевна Якубяк

Хочу висловити щиру подяку ревматологу клініки Абрагамович Уляні Орестовні, яка багато років допомогає моєму синові в лікуванні хвороби Бехтерева. Дуже грамотний та уважний лікар, який глибоко розуміє механізм хвороби, та володіє самими новітніми та передовими методиками лікування цієї патології. На консультації ми приїздимо з Києва, бо лікар змогла підібрати лікування, яке значно зменшило сильні болі та прогресування хвороби. Наша родина не має жодних сумнівів в знаннях Уляни Орестівни та задоволена результатами лікування. Надзвичайний професіоналізм та людяність. Дякуємо. 

Якубяк Тетяна

2023-04-07
Якубяк Тетяна

Хочете отримати якісний і приємний сервіс? Звертайтесь: