Якщо Ви хворієте на цукровий діабет або гіпертонічну хворобу або ж Ви людина похилого чи старечого віку, обов’язково зверніться за консультацією до нефролога.
Коли необхідно звернутись на огляд до нефролога?
♦️сечокам’яна хвороба;
♦️гломерулонефрит;
♦️пієлонефрит;
♦️️амілоїдоз нирок;
♦️цистит (гогстрий і хронічний);
♦️ниркова недостатність.
Формування діабетичної і гіпертензивної нефропатій супроводжується виникненням первинного гломерулосклерозу, втратою нефронів, які функціонують, що призводить до хронічної ниркової недостатності, важких ускладнень і смерті. Саме цукровий діабет і артеріальна гіпертензія (понад 50,0 %) у дорослому віці є основними чинниками ризику хронічної хвороби нирок, поширеність якої у світі набуває загрозливих масштабів, досягши 7,0–16,0%, з тенденцією до щорічного приросту на 5,0–8,0%.
Вважають, що «нирки старіють разом із організмом», ниркова патологія безпосередньо пов’язана з віком. Одним із найважливіших чинників формування хронічної хвороби нирок у людей літнього віку є порушення уродинаміки, особливо у чоловіків, поява пієлонефриту, наростання атеросклеротичного ушкодження судин, артеріальна гіпертензія, виражена активація ренін-ангіотензин-альдостеронової системи.
Несприятливим наслідкам хронічної хвороби нирок діабетичної та недіабетичної природи можна запобігти або відтермінувати їх завдяки ранній діагностиці та лікуванню. Наростання хронічної хвороби нирок визначається на підставі показника швидкості клубочкової фільтрації та розміру альбумінурії, причому персистивна протеїнурія і підвищений кров’яний тиск є найважливішими ознаками ушкодження нирки.
«Калина». Центр сучасної медицини» має всі можливості для верифікації діагнозу хронічної хвороби нирок, а також володіє сучасними технологіями сповільнення перебігу хвороби та профілактики.
Ви неодмінно отримаєте кваліфіковану допомогу нефролога та суміжних спеціалістів!
Щоб записатися на огляд, просимо зателефонувати за номером:
☎️ +380 96 099 03 09